Vyhľadávanie

rozšírené

Užívateľ
Cenová bomba
Anketa

Máme rozšíriť sortiment?

Ukázať výsledky

Prevádzkovateľ

KARPEX BOHEMIA, s.r.o.
Dopravní 500, pouze sídlo společnosti
104 00 Praha 10

IČO: 25764411
DIČ: CZ25764411

+420 604 219 980

karpex@karpex.cz
HOT-LINE

Vo fakturácii internetových objednávok bude použitá česká sadzba DPH.
Vaše objednávky vybavujeme každý pracovný deň od 8:00 hod. do 14:00 hod.


Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaný o novinkách

AKTUALITY

07.05.2014

O fotorámoch

Fotorámiky a Euroclipy

Sme tradičným a hrdým výrobcom drevených fotorámikov a patríme k jedným z najväčších distribútorov Euroclip ako tradičných zo skla, tak iplastových, ktoré sú v rámci platných právnych noriem určené alternativne na použitie vo verejných priestoroch a miestach, kde by mohlo dôjsť k rozbitiu krycieho skla a následnému ohrozeniu zdravia ľudí.

Drevené fotorámčeky - sú tradičným dekoračným prvkom do každého interiéru, dodajú fotografiám ten správny výraz a umocní vnem z prezentovaného. Ponúkame bezpočet farebných variantov, ako v tradičných drevených lazúrových odtieňoch, tak aj v pastelových farbách a dnes v stále populárnejšej čiernobielej úprave. Na našich stránkach www.fotoramy-clipy.sk nájdete typické fotografické formáty, ale radi Vám vyrobíme aj atypické formáty na mieru. Rámčeky sú opatrené zadnou MDF doskou (do formátu A4, s opierkou na postavenie na stôl), so závesnými komponentami na zavesenie na stenu. Ďalej potom krycím sklom a v niektorých prípadoch aj paspartou (tú je možnéobjednat aj samostatne http://www.fotoramy-clipy.sk/pasparty/ ...

Strieborné fotorámčeky - jedná sa o kvalitné kovové rámčeky na stôl, v niektorých ponukách sa označujú ako "table frames - stolný rámčeky" V našej ponuke nájdete rámčeky, ktoré sa hodia na svadobné fotografie, či do moderných interiérov. Jedná sa o kovové prevedenie samotného rámčeka, samozrejme je opatrený krycím sklom a zadná doska so stojanom je spravidla potiahnutá zamatom.

EUROKLIP - alebo Euroclip, prípadne sklenené alebo plastové clip rámčeky sú ekonomicky najvýhodnejším prezentačným variantom. Jedná sa v podstate o krycie sklo prichytené k podkladovej MDF doske kovovými sponkami. Jednoduchá inštalácia a priaznivá cena predurčujú tieto produkty k širokému využitiu. Pri plastových clip je sklo nahradené kvalitnou plastovou doskou (pôsobí čiastočne antireflexne).

najnovšie 5 | všetky | späť na úvod