Vyhľadávanie

rozšírené

Užívateľ
Cenová bomba
Anketa

Máme rozšíriť sortiment?

Ukázať výsledky

Prevádzkovateľ

KARPEX BOHEMIA, s.r.o.
Dopravní 500, pouze sídlo společnosti
104 00 Praha 10

IČO: 25764411
DIČ: CZ25764411

+420 604 219 980

karpex@karpex.cz
HOT-LINE

Vo fakturácii internetových objednávok bude použitá česká sadzba DPH.
Vaše objednávky vybavujeme každý pracovný deň od 8:00 hod. do 14:00 hod.


Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaný o novinkách

AKTUALITY

18.11.2015

Platby za objednávky

Vážení zákazníci,
vzhľadom k vysokému nárastu objednávok v predvianočnom období, dočasne pozastavujeme platbu prevodom. Do konca roka bude možné platiť iba dobierkou.

Uvedená zmena prispeje k plynulému vbavovaniu objednávok.

Ďakujeme za pochopenie,
Tým KARPEX


17.08.2014

Umenie na skle, rámovaná grafika a fotoobrazy na plátne - nové oddelenia nášho webshopu.

Vážení zákazníci, radi by sme Vám touto cestou predstavili nové oddelenia v našom internetovom obchode. Do ponuky sme zaradili:

Prezentačné CLIP-CLAP rámčeky - jedná sa o prezentačný hliníkové rámčeky v ktorých môžete opakovane vymieňať obsah. Dodávame ich v štandardných tlačových rozmeroch A4, A3, A2 a A1. Robustná konštrukcia Klap rámu umožňuje jeho využitie aj v exteriéroch.

Umenie na skle - je momentálne veľmi obľúbená forma interiérových dekorácií. Vyznačujú sa veľmi čistým prevedením vhodným do moderných interiérov. Na začiatok Vám pridkladáme autorskú kolekciu zvierat.

rámovaná grafika - je originálna kombinácia štýlových fotografií s unikátnymi rámikmi, ktoré podčiarkujú hĺbku fotografií. Obrázky v rámoch je možné kombinovať do sérií.

Fotoobrazy na plátne - ak chcete cnvas art, je tradičný spôsob prezentácie tlačených a maľovaných diel. Plátna sú natiahnuté na drevených rámoch a pripravené na zavesenie na stenu. Je možné ho vybaviť aj špeciálnym rámčekom na objednávku.

Na stránkach nájdete náš výber toho najlepšieho zo súčasnej ponuky našich dodávateľov a v prípade záujmu budeme tento sortiment rozširovať.


09.03.2013

Rámy na maliarske a fotografické plátna

nové v sortimente.

Od 9.3.2013 sme zaradili do sortimentu Blind rámy , alebo ak chcete tradičný názov rámy na napínacie plátna. Rámčeky sú vhodné ku všetkým druhom napínaných povrchov a to ako pre syntetické, tak prírodné plátna. Nami dodávané blind rámy, nemajú napínacie klinky. Dodávame ich kompletne zložené a to z dôvodu jednoduchšej a rýchlejšej kompletizácie hotového diela, tak z dôvodu stálosti, kedy takto kompletný rámček nie je nutné ani po dlhšom čase "donapínať". Tieto napínacie rámy sa hodia aj pre veľkovýrobu, kde významne znižujú náklady na pracovnú silu a šetria čas v rámci kompletačného procesu. Dodávame aj v atypických formátoch a v prípade väčších objednávok sú možné výrazné veľkoobchodné a subdodávateľské zľavy. Otázky na zľavy a atypické formáty môžete zaslať na ivanabartova@pobox.sk


najnovšie 5 | všetky | späť na úvod